Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Уряд встановив мита на імпорт дизпалива, скрапленого газу та вугілля з Росії

Уряд встановив мита на імпорт дизпалива, скрапленого газу та вугілля з Росії

Мито для всіх типів вугілля 65%

Уряд встановив мита на імпорт дизпалива, скрапленого газу та вугілля з Росії
Фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів запровадив спеціальні мита на імпорт дизельного палива, скрапленого газу, та більшості сортів вугілля походженням з Російської Федерації. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Згідно із постановою Кабінету Міністрів №719 від 17 серпня 2020 року «Про запровадження спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України», мито накладається за такими ставками:

- для важких дистилятів (газойлів) – 4%;

- для газів скраплених – 3%;

- для всіх типів вугілля (крім антрациту та вугілля, що використовується у металургійній і коксохімічній промисловості) – 65%.

У разі неможливості правдиво встановити країну походження товарів, щодо яких застосовується спеціальне мито, такі товари випускаються у вільний обіг на митній території України за умови сплати спеціального мита за визначеними цим пунктом ставками.

Вказана постанова набирає чинності з дня її опублікування і втрачає чинність 31 грудня 2020 року або після припинення застосування Російською Федерацією дискримінаційних та/або недружніх дій щодо України.

4 червня 2020 року Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною постанову Кабміну №624 від 17 липня 2019 року «Питання запровадження спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України» про введення спеціального мита на імпорт дизельного палива і скрапленого газу з Росії; 4 серпня суд відхилив апеляцію Кабміну і рішення про скасування мита набрало чинності.

Нагадаємо, глава «БНК-Україна» запевнив, що страйки працівників не вплинуть на постачання пального в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті