Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
«Енергоатом» не допустив НАЗК до перевірки, бо не отримав інформації щодо її підстав

«Енергоатом» не допустив НАЗК до перевірки, бо не отримав інформації щодо її підстав

У компанії наголошують, що діяли в межах закону

«Енергоатом» не допустив НАЗК до перевірки, бо не отримав інформації щодо її підстав
Фото: фейсбук-сторінка «Енергоатома»

Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» заблокувало позапланову антикорупційну перевірку, яку мало провести Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), тому що інспектори не назвали підстави й періоди перевірки. Про це повідомив пресцентр компанії. 

«Керівник комісії вручив керівнику підприємства повідомлення про позапланову перевірку для ознайомлення. Після цього керівнику комісії поставили уточнювальні запитання – щодо підстав для позапланової перевірки (оскільки саме повідомлення їх не містить), а також про період, який перевіряється. На жаль, жодної відповіді надано не було

У зв’язку з цим і у повній відповідності до чинного законодавства, а також з урахуванням Порядку проведення перевірок організації роботи із запобігання і виявлення корупції Енергоатом прийняв рішення про недопущення до проведення позапланової перевірки та підписав відповідний акт. При цьому позицію Компанії щодо перевірки було зазначено в додатку до акту», – пояснюють в «Енергоатомі».

Нагадаємо, 18 серпня 2020 на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції оприлюднили інформацію, що Енергоатом не допустив НАЗК до проведення позапланової Антикорупційної перевірки.

«НАЗК отримало низку повідомлень про можливі порушення на «Енергоатомі» від громадських організацій, народних депутатів, фізичних осіб та ЗМІ. Саме тому було розпочато антикорупційну перевірку підприємства. Проте наших фахівців просто не пустили на територію компанії», – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті