Лукашенко доручив КДБ Білорусі виявити «організаторів масових заворушень»

Лукашенко доручив КДБ Білорусі виявити «організаторів масових заворушень»

Журналістам він доручив роз'яснювати шкідливість ідей опозиції

Лукашенко доручив КДБ Білорусі виявити «організаторів масових заворушень»
фото BELTA

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив Комітету держбезпеки виявити організаторів вуличних заворушень і перешкоджати їм. Про це йдеться в списку розпоряджень, які він дав за підсумками засідання Ради безпеки, передає «БелТА».

Також він доручив КДБ розкривати канали фінансування заворушень. На засіданні він заявив, що опозицію фінансують західні країни, не приховуючи цього.

Від МВС республіки президент вимагає не допускати заворушень в країні, і особливо в Мінську.

«У Мінську не повинно бути більше ніяких заворушень. Люди втомилися, люди вимагають миру і тиші», – пояснив він.

За його словами, люди звикли жити в спокійній країні, і цю спокійну країну їм потрібно повернути, хоча, з іншого боку, «і добре, що білоруси відчули, що вони можуть втратити», цитує «БелТА» Лукашенка.

ЗМІ він доручив «роз'яснювати, розповідати, попереджати людей, що програми цієї «чорної сотні» – шлях у прірву до знищення Білорусі як суверенної і незалежної держави». Він додав, що опозиція штовхає Білорусію «до зіткнення з історично братнім нам народом – росіянами», а цього допустити не можна.

«Чорною сотнею» він назвав координаційну раду, яку опозиція сформувала для трансферу влади.

Раніше Лукашенко вже заявляв, що опозиція має намір вивести країну з Союзної держави з Росією, ОДКБ і ліквідувати російські військові об'єкти. Член президії координаційної ради Марія Колесникова це заперечує. За її словами, в разі приходу влади опозиція збереже прихильність міжнародним домовленостям Білорусі.

Нагадаємо,  напередодні Лукашенко демонстративно нагородив 300 силовиків, які брали участь в розгоні потестувальників, медалаями за «зразкове виконання обовʼязків».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло