«Нафтогаз» вирішив розвивати свої активи в Єгипті
Компанія вирішила прискорити зростання видобутку вуглеводнів

НАК «Нафтогаз України» вирішила прискорити зростання видобутку вуглеводнів на концесійній ділянці Alam El Shawish East Western Desert у Єгипті, а також реалізацію основних інфраструктурних проєктів. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу» за підсумками щорічних зборів акціонерів «Petrosannan Company» – спільної компанії-оператора НАК «Нафтогаз України» і «Egyptian General Petroleum Corporation» (EGPC), у м. Каїр, Арабська Республіка Єгипет.
«Правління та наглядова рада «Нафтогазу» поставили перед нами чітке завдання – розвиток активів у Єгипті. Ми маємо цю задачу якісно виконати. Цей напрям і, особливо, покращення фінансово-економічних показників проєкту – наші пріоритети», – сказав перший заступник голови правління «Нафтогазу» Сергій Перелома.
Представники «Нафтогазу» також мали окрему зустріч з Аля Абдель Фаттах Касем Ель Баталем, головою правління компанії GANOPE (Ganoub El-Wadi Holding Company). Ця компанія є партнером за концесійними угодами з нафтогазової розвідки та розробки на територіях Wadi El Mahareeth та South Wadi El Mahareeth Східної пустелі.
Сторони обговорили поточний стан спільних проєктів та можливість розробки нових концесійних територій у Єгипті.
Для організації злагодженої співпраці всіх зацікавлених сторін за діючими та майбутніми проєктами «Нафтогазу» в Єгипті Перелома також зустрівся з міністром нафти й мінеральних ресурсів АРЄ паном Тарік Ель Муллою.
«Я б хотів відзначити конструктивну позицію всіх сторін під час цієї зустрічі. Міністр запевнив, що Нафтогаз є дуже важливим інвестором для АРЄ. Він також зауважив, що і міністерство, і єгипетські партнери з концесійних угод підтримують всі ініціативи Нафтогазу, спрямовані на підвищення ефективності інвестицій, та дав відповідні доручення», – повідомив Перелома.
Група «Нафтогаз» реалізує проєкти з видобутку вуглеводнів на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі та територіях South Wadi El Mahareeth та Wadi El Mahareeth у Східній пустелі Єгипту.
У 2016 році голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв повідомляв, що компанія вивчає можливість продажу активів у Єгипті, які не приносять особливого прибутку на тлі падіння цін на нафту. У 2017 році НАК двічі оголошувала тендер для оцінки доцільності продажу єгипетських активів. У 2018 році Коболєв повідомив, що Служба безпеки України виступає проти продажу активів компанії в Єгипті.
Mind дослідив, які зміни відбулися у видобувних вподобаннях інвесторів та за рахунок чого держава планує збільшувати їхнє коло.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].