Захворіло у світі
45,629,082
Померло у світі
1,189,515
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
387,481
Померло в Україні
7,196
Вилікувалось в Україні
158,928
Кабмін спростив габаритно-ваговий контроль на дорогах

Кабмін спростив габаритно-ваговий контроль на дорогах

Уряд дозволив Укртрансбезпеці проводити перевірки одним співробітником

Кабмін спростив габаритно-ваговий контроль на дорогах
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів дозволив проводити габаритно-ваговий контроль (ГВК) одним співробітником Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) із залученням посадових осіб Нацполіції, Укравтодору та балансоутримувачів пунктів ГВК. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

«Поки реалізується цей перехід на автоматичний ГВК, важливо забезпечити дієвий ваговий контроль наявними ресурсами», – заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, зараз штат Укртрансбезпеки налічує менш як 200 працівників, і цього недостатньо.

Міністерство також збирається міняти систему штрафів і очікує прийняття нового закону.

16 червня президент Володимир Зеленський доручив правоохоронцям почати боротьбу з порушенням вантажівками габаритно-вагових обмежень на українських дорогах.

За підрахунками Мінінфраструктури, щорічно на латання дороги від ям і розбиття, викликаних порушеннями вагових обмежень, Україна витрачає до 2 млрд грн.

19 серпня президент розкритикував роботу Укртрансбезпеки й доручив встановити на дорогах 50-80 комплексів автоматичного вагового контролю.

Нагадаємо, Владислав Криклій відмовився надавати відповіді на питання Mind для рубрики  Post factum, де ми публікуємо матеріали, підготовлені по слідах нашого спілкування з високопосадовцями, аби дізнатися, що змінилося за цей період і чого вдалося/не вдалося досягти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті