У Женеві туристам видаватимуть гроші «на кишенькові витрати»

У Женеві туристам видаватимуть гроші «на кишенькові витрати»

Даруватимуть по 100 швейцарських франків (приблизно 93 євро) у вигляді подарункової карти

У Женеві туристам видаватимуть гроші «на кишенькові витрати»
Фото: Robert Stokoe/Pexels

Місцева влада швейцарського міста Женева вирішила збільшити потік туристів під час пандемії, запропонувавши платити кожному з них по 100 швейцарських франків (приблизно 93 євро) у вигляді подарункової карти, якою ті зможуть оплатити розваги, готелі та їжу. Про це повідомляє The Independent.

Гроші не видаватимуть готівкою – їх нараховуватимуть на спеціальну подарункову карту, якою можна буде сплатити в готелі, ресторані чи під час деяких екскурсій в місті.

Аби доєднатись до акції, туристи мають зупинитись бодай на дві доби в одному з готелів-партнерів програми. Пропозиція діє в 56 місцевих закладах розміщення. Під час реєстрації вони отримають подарункову карту Geneva Gift Card (одну на номер), яка діятиме до 31 грудня 2020 року. Зняти невикористану суму не можна.

Гроші з подарункової карти можна використати на оплату проживання, у ресторані чи кафе (до акції доєднались 66 закладів), у музеї чи екскурсії містом.

Наразі українці не можуть подорожувати до Швейцарії через дію карантинних обмежень.

Раніше повідомлялося, що швейцарська люксова мережа готелів Le Bijou пропонує своєї клієнтам «карантинні апартаменти» зі спеціальним пакетом послуг, до якого включені медичні послуги та можливість здати тест на наявність коронавірусу прямо в приміщенні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті