Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Уряд не дозволив приватизувати Північно-Кримський та Каховський канали

Уряд не дозволив приватизувати Північно-Кримський та Каховський канали

Їх включили задля уникнення можливих загроз національним інтересам

Уряд не дозволив приватизувати Північно-Кримський та Каховський канали
фото mtot.gov.ua

Кабмін схвалив законопроєкт «Про перелік об‘єктів права державної власності, що не підлягають приватизації». В цей перелік включено два стратегічні об’єкти – Управління Північно-Кримського каналу та Управління Головного Каховського магістрального каналу, передає пресслужба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Ці підприємства включені в перелік задля забезпечення сталого контролю над ними та уникнення можливих загроз національним інтересам.

«Мінреінтеграції стурбоване ситуацією в тимчасово окупованому Криму, де російська окупаційна влада варварськи використовує водні ресурси для забезпечення водою окупаційної армії та подальшої мілітаризації українського півострова, нехтуючи при цьому потребами населення»,- сказав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко.

«За оцінками фахівців, наявних ресурсів достатньо для повного забезпечення потреб населення півострова. Те, що ми спостерігаємо – є свідомим порушенням Росією норм міжнародного гуманітарного права. Україна відновить подачу води до Криму одразу після його деокупації», – додав він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті