Захворіло у світі
43,514,678
Померло у світі
1,159,708
Вилікувалось у світі
29,204,379
Захворіло в Україні
355,601
Померло в Україні
6,590
Вилікувалось в Україні
145,336
ДПС виявила незаконне формування 1,4 млрд податкового кредиту на ринку тютюну

ДПС виявила незаконне формування 1,4 млрд податкового кредиту на ринку тютюну

За результатами перевірок понад 400 виробників та оптових операторів тютюнового ринку з'ясувалося, що 148 з них - фіктивні

ДПС виявила незаконне формування 1,4 млрд податкового кредиту на ринку тютюну
фото: pixabay.com

За результатами перевірок понад чотирьох сотень виробників та оптових операторів тютюнового ринку Державна податкова служба упередила незаконне формування 1,4 млрд грн податкового кредиту з податку на додану вартість. Про це повідомляє пресслужба ДПС.

Зазначається, що департамент контролю за підакцизними товарами спільно з департаментом податкового аудиту перевірили окремих суб’єктів господарювання, задіяних у ланцюгах постачання від легальних виробників тютюнових виробів, щодо фіктивної купівлі, зберігання та продажу оптових партій тютюнових виробів.

Перевіряли підприємства, що отримують ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі тютюновими виробами, реєструють місця зберігання у Єдиному державному реєстрі, беруть в оренду на короткостроковий термін приміщення, подають звітність та навіть сплачують мінімальні податки.

У ДПС пояснили, що для руйнування схеми здійснено одночасні перевірки у 401 місці зберігання та торгівлі і з'ясували, що у 148 місцях діяльність не здійснюється взагалі та не підтверджується наявність залишків сигарет у кількості 195,47 млн пачок вартістю 8,8 млрд грн, у т. ч. частка ПДВ – 1,4 млрд гривень.

Таким чином, було упереджено незаконне формування податкового кредиту з ПДВ на суму 1,4 млрд гривень, підсумували у відомстві.

Раніше повідомлялося, що «Філіп Морріс Україна» сплатить 1 млрд грн штрафу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті