АМКУ не розглядатиме заявку Ярославського на купівлю акцій «Мотор Січ»

АМКУ не розглядатиме заявку Ярославського на купівлю акцій «Мотор Січ»

Відомство повернуло заявку, пославшись на технічні моменти, однак це не позбавляє компанію права податися ще раз після їх усунення

АМКУ не розглядатиме заявку Ярославського на купівлю акцій «Мотор Січ»
Ліворуч: бізнесмен Олександр Ярославський
Фото: AP

Антимонопольний комітет не взяв до розгляду заявку групи DCH Олександра Ярославського про купівлю акцій ПАТ «Мотор Січ». Про це повідомляє пресслужба DCH.

«Група DCH отримала відповідь Антимонопольного комітету України на подану заявку про купівлю акцій ПАТ «Мотор Січ». У документі сказано, що АМКУ не взяв її до розгляду. Далі у тексті перераховано низку технічних процедурних моментів, якими Комітет обґрунтовує своє рішення, а також зроблено запит щодо додаткової інформації.

Зокрема, це стосується активів на товарних ринках, що не мають стосунку до профільного виду діяльності ПАТ «Мотор Січ» – авіабудування. А саме: «За інформацією заявників, у переліку юридичних осіб, наведеному в таблиці «Інші юридичні особи», у яких «Мотор Січ» належать корпоративні права, АТ «Мотор Січ» здійснює контроль над ТОВ «Клініка Мотор-Січ», основним видом діяльності якого є надання медичних послуг, у групі DCH послуги загальної медичної практики надає ТОВ «Медичний центр «Наша надія», – ідеться у повідомленні.

У компанії додали, що згідно із чинним законодавством повернення заявки не позбавляє заявника права звернутися в АМКУ повторно.

Нагадаємо, дочірня компанія китайської «Beijing Skyrizon» і «DCH Group» українського бізнесмена Олександра Ярославського разом з її афілійованими компаніями подали 4 серпня нову заяву в Антимонопольний комітет України (АМКУ) про придбання акцій «Мотор Січ».

26 серпня держсекретар США Майкл Помпео поговорив телефоном з президентом України Володимиром Зеленським. Помпео заявив Зеленському про стурбованість США інвестиціями Китаю в український промисловий сектор, назвавши їх «зловмисними».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті