Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Швеція готова посилити заходи для боротьби з COVID-19

Швеція готова посилити заходи для боротьби з COVID-19

Рішення щодо посилення протиепідемічних заходів прийматиме місцева влада, про маски мова не йде взагалі

Швеція готова посилити заходи для боротьби з COVID-19
фото www.flickr.com/photos/72011727@N05/25613453423/

Швеція готова ввести більш суворі протиепідемічні правила для окремих регіонів у разі раптових спалахів COVID-19, але заявила, що як і раніше прихильна своїй ширшій більш м’якій національної стратегії. Про це повідомляє Bloomberg.

«Щоб впоратися з місцевими спалахами, які, як ми побоюємося, можуть виникнути, регіональна влада може за необхідності дати більш суворі рекомендації», – заявив генеральний директор Шведського агентства громадської охорони здоров'я Йохан Карлсон.

Як відомо, Швеція віддала перевагу більш м'яким протиепідемічним заходам, ніж більшість інших країн, для боротьби з пандемією, що співпало з більш високим рівнем смертності на початку кризи. Але тепер є ознаки того, що вірус поступово беруть під контроль в Швеції, оскільки кількість нових випадків зараження щодня знижується.

Міністр соціальних справ Лена Халленгрен заявила, що пандемія – це «криза, з яким ми будемо жити ще довгий час». Основна увага, за її словами, приділяється зниженню рівня інфікування і «придушення будь-яких нових спалахів».

За словами Карлсона, керівні принципи по боротьбі з місцевими спалахами можуть включати більш суворі інструкції щодо роботи вдома і повернення до онлайн-навчання для дітей старшого віку. Людей також можуть попросити уникати громадського транспорту, а обмеження на кількість людей, яким дозволено збиратися в одному місці, можуть бути посилені.

Щоо обов’язкового носіння масок, Швеція як і раніше залишається винятком у своєму рішенні не рекомендувати їх використання.

Нагадаємо: днями у ВООЗ назвали Швецію зразком для наслідування у боротьбі з коронавірусом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті