Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Sanofi почала випробувати свою вакцину проти COVID-19 на людях

Sanofi почала випробувати свою вакцину проти COVID-19 на людях

Вакцину буде введено 440 пацієнтам із коронавірусом

Sanofi почала випробувати свою вакцину проти COVID-19 на людях
фото www.flickr.com/photos/sanofi-pasteur/5594856263

Французька фармацевтична компанія Sanofi розпочала випробування своєї вакцини проти COVID-19 на людях. Як повідомляє Bloomberg, сьогодні, 3 вересня, вакцина була введена першим пацієнтам.

Виробник ліків почав дослідження на людях у 11 центрах по всій території США. Випробування фази 1/2, об'єднує ранню і середню стадії клінічних випробувань, оцінить 440 пацієнтів у двох вікових групах: від 18 до 49 років і старше 50. Sanofi, яка розробляє вакцину в партнерстві з GlaxoSmithKline Plc, прагне отримати результати до грудня, після чого сподівається перейти до пізніх стадій досліджень.

Видання зазначає, що хоча Sanofi і GSK тільки починають випробування, виробники вакцини можуть надати проміжні дані своїх останніх досліджень уже цього місяця. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, наразі в розробці є понад 175 вакцин проти COVID-19, а 33 вакцини проходять випробування на людях. Деякі з них сподіваються отримати восени дозвіл на використання в надзвичайних ситуаціях.

Вакцина-кандидат заснована на технологіях, які Sanofi використовує для вакцинації проти грипу і які підсилюють імунну відповідь організму. Компанія також розробляє вакцину з матричною РНК. Джон Шивер, старший віцепрезидент із глобальних досліджень і розробок вакцин, зазначив, що обидві вакцини-кандидати представили «переконливі» дані в доклінічних дослідженнях.

«Вони показали дуже-дуже високі рівні нейтралізування антитіл у мавп, які можна порівняти з рівнями у людей, які видужали від інфекції Covid-19», – розповів Шивер про доклінічні дослідження, які будуть опубліковані в медичних журналах наприкінці цього року. За його словами, ці дані вселили в Sanofi впевненість у переході до наступного етапу.

Для вакцини Sanofi-GSK, імовірно, буде необхідний двухдозовий режим.

Нагадаємо: днями США оголосили, що не будуть приєднуватися до COVAX – міжнародної програми з пошуку і розповсюдження вакцини проти COVID-19 по всьому світу через те, що вона пов'язана з Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Як повідомлялося, в серпні президент РФ Владімір Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу вакцину від коронавірусу

Між тим, вчені та експерти сумніваються у високій ефективності вакцин від коронавірусу, розроблених у Росії і Китаї. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті