Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Криптобіржа Binance приєдналась до європейської групи блокчейн-індустрії

Криптобіржа Binance приєдналась до європейської групи блокчейн-індустрії

Членом Blockchain for Europe є також найбільша американська платіжна компанія Ripple

Криптобіржа Binance приєдналась до європейської групи блокчейн-індустрії
фото www.flickr.com/photos/30478819@N08/43641494704

Одна з найбільших міжнародних крипто валютних бірж Binance заявила, що приєднується до європейської групи блокчейн-індустрії. Як повідомляє Reuters, це крок здійснено у зв'язку із тим, що політики мають намір контролювати технологію цифрового реєстру, що швидко розвивається.

У своїй заяві Binance заявила, що приєднається до Blockchain for Europe, брюссельської асоціації, членом якої є також найбільша американська криптовалютна платформа для платіжних систем, Ripple. За словами Binance, Blockchain for Europe виступає за «збалансоване політичне і нормативне управління» для технології блокчейну.

Наразі в ЄС немає конкретних правил щодо криптовалют. До тих пір, поки Facebook не оприлюднив плани щодо запуску власної цифрової валюти Libra в минулому році, криптовалюта не вважалася значною проблемою в Брюсселі.

На додачу Binance також нещодавно приєдналася до Асоціацій індустрії криптовалют і блокчейна в Великобританії і Австралії. Згідно з галузевим сайтом CryptoCompare, в липні на Binance був зафіксований найбільший обсяг торгів серед основних бірж – $68,4 млрд.

Нагадаємо: у квітні цього року Facebook та її партнери заявили, що їхній проєкт Libra повністю змінить концепцію – відтепер він стане цифровим мультигаманцем. Компанія відмовилась від ідеї створення єдиної для усього світу криптовалюти через супротив та тиск регуляторів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті