Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Нацбанк розробив мобільний застосунок для опитувань бізнесу

Нацбанк розробив мобільний застосунок для опитувань бізнесу

Він забезпечить оптимізацію збору інформації, залучення більшої кількості респондентів та спрощення їх доступу до важливої інформації щодо курсу валют, ключової ставки, анонсів важливих подій, тощо

Нацбанк розробив мобільний застосунок для опитувань бізнесу
фото: bank.gov.ua

Національний банк України розробив мобільний додаток для онлайн-опитувань підприємств на платформах iOS та Androi, який уже доступний для завантаження на майданчиках Google Play та Apple Store. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Основний функціонал мобільного застосунку – це онлайн-анкетування підприємств. Він використовуватиметься для отримання інформації від респондентів і обрахунку індексу очікувань ділової активності (ІОДА), який Національний публікує на щомісячній основі.

Мобільний застосунок має також низку додаткових функцій, зокрема: розділ з основними макроекономічними та фінансовими показниками, розділ з аналітичною інформацією щодо ІОДА у вигляді таблиць та графіків та розділ з історією відповідей респондента за попередні пів року; можливість зворотного зв’язку.

Нацбанк розробив мобільний застосунок для опитувань бізнесу

Застосунок використовуватиметься як додатковий інструмент опитування підприємств на додачу до традиційного анкетування через офіційний сайт Національного банку.

Водночас він забезпечить оптимізацію збору інформації, залучення більшої кількості респондентів та спрощення їх доступу до важливої інформації щодо курсу валют, ключової ставки, анонсів важливих подій тощо.

Надалі планується розширювати функціонал застосунку, а також використовувати цю сучасну технологію для інших видів опитувань.

Нагадаємо: з 1 вересня запрацювали нові вимоги НБУ до реклами та сайтів банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті