Опалювальний сезон під загрозою через борги 98 підприємств теплокомуненерго

Опалювальний сезон під загрозою через борги 98 підприємств теплокомуненерго

Проблеми є у 19 областях та м. Києві

Опалювальний сезон під загрозою через борги 98 підприємств теплокомуненерго
фото: slovoidilo.ua

У низці українських міст вчасний старт опалювального сезону під загрозою через борги 98 виробників тепла. Про це повідомив «Нафтогаз» на своєму офіційному сайті.

«Нафтогаз завчасно публікує перелік критичних боржників, щоб мешканці кожної області могли перевірити, чи входить місцеве підприємство до їх числа. Щоб убезпечити своїх клієнтів та успішно увійти в опалювальний сезон, виробники тепла мають виконати обов'язкові умови постачання газу (передбачено Постановою КМУ від 19 жовтня 2018 р. №867)», – йдеться у повідомленні.

До таких умов належить підписання договору з «Нафтогазом» відповідно до законодавства, а також виконання однієї з наведених нижче умов:

  • дотримання рівня розрахунків не нижче 90% (з урахуванням непрофінансованих пільг і субсидій та без урахування штрафних санкцій);
  • укладення з Нафтогазом та виконання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ;
  • погодження з «Нафтогазом» та виконавчим органом місцевої ради графіку погашення заборгованості до 2021 року, його дотримання та сплата поточних платежів.

«Нафтогаз» надзвичайно серйозно ставиться до захисту українців під час опалювального сезону та максимально йде на зустріч усім сторонам цього процесу. Компанія очікує від виробників тепла такого ж відповідального ставлення до своїх зобов'язань перед клієнтами та вимогами законодавства», – додали у компанії.

Раніше повідомлялося, що ГК «Нафтогаз» збільшив ціну продажу газу на 45% побутовим споживачам у вересні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло