Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Київ закупить 50 нових вагонів метро на гроші ЄБРР

Київ закупить 50 нових вагонів метро на гроші ЄБРР

Рада директорів ЄБРР схвалила виділення кредиту на покупку вагонів для метро Києва ще в березні

Київ закупить 50 нових вагонів метро на гроші ЄБРР
Фото: фейсбук-сторінка Київського метрополітену

Міська рада Києва погодила умови для отримання кредиту на 50 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на покупку 50 нових вагонів метро. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці директор КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

«Уже скоро з підземки виїде 50 новеньких вагонів. Ми оновлюємо склад абсолютно новими й комфортними вагонами: ніякого «зроблено в СРСР». Київрада нарешті надала гарантії ЄБРР для підписання угоди. Проєкт розрахований на 50 млн євро», – написав Брагінський.

Він додав, що новий рухомий склад набагато якісніше вже використовуваного метрополітеном: він здатний розганятися до більшої швидкісі при менших витратах електроенергії.

За словами Брагінського, за останні кілька років Київський метрополітен замінив або модернізував 185 вагонів. Це 22,5% всього парку, або 34% тих, що щодня виходять на маршрут у години пік.

26 березня Рада директорів Європейського банку реконструкції й розвитку схвалив виділення 50 млн євро на придбання вагонів для київського метрополітену. Вагони планується використовувати на Сирецько-Печерській лінії: на новій ділянці, якою зв'яже центр з районом Виноградар.

Нагадаємо, Київський метрополітен оцінив збитки через жорсткий карантин у 620 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті