НАБУ викрило корупційну схему, що 5 років діяла у «Борисполі»

НАБУ викрило корупційну схему, що 5 років діяла у «Борисполі»

Колишньому керівнику підприємства та начальнику служби орендних відносин повідомлено про підозру

НАБУ викрило корупційну схему, що 5 років діяла у «Борисполі»
фото: nabu.gov.ua

НАБУ та САП викрили корупційну схему незаконного розпорядження майном державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», що призвела до завдання понад 16,5 млн гривень шкоди держпідприємству. Про це повідомляється на сайті відомства.

7 вересня 2020 року повідомлено про підозру колишньому керівнику підприємства та начальнику служби орендних відносин. Їхні дії кваліфіковані за ч.2 ст.364 («Зловживання владою або службовим становищем»).

Як з’ясувало слідство, службові особи ДП «МА «Бориспіль» з 2014 по 2019 рік на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення суб’єктам підприємницької діяльності за заниженою вартістю. За двома незаконними договорами розмір завданої ДП «МА «Бориспіль» шкоди перевищує 16,5 млн грн.
Оскільки майно належить Міністерству інфраструктури України, передавати його в оренду має право виключно Фонд державного майна України за відповідною конкурсною процедурою.

За даними слідства, службові особи ДП «МА «Бориспіль» припинили укладання попередніх незаконних договорів в інтересах представників суб’єктів підприємницької діяльності лише після отримання у 2019 році рекомендацій Національного бюро про усунення причин та умов, що сприяють вчиненні кримінального правопорушення.

Раніше Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту, заявляв, що за час карантину орендарі заборгували «Борисполю» 22 млн гривень.

Нагадаємо: СБУ заявила про розкрадання мільйонів під час реконструкції аеропорту «Бориспіль».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло