Книжкова платформа Yakaboo безкоштовно розмістить на своєму сайті книжки нішевих видавнацтв

Книжкова платформа Yakaboo безкоштовно розмістить на своєму сайті книжки нішевих видавнацтв

Програма підтримки буде запущена в рамках 27-го BookForum у Львові

Книжкова платформа Yakaboo безкоштовно розмістить на своєму сайті книжки нішевих видавнацтв
Фото: профіль у Linkedin онлайн-книгарні Yakaboo

З 16 по 26 вересня в рамках 27-го міжнародного книжкового форуму у Львові платформа Yakaboo  безкоштовно  на своєму сайті виставить книжки нішевих видавництв. Компанія запускає цю програму підтримки у партнерстві з ГО «Форум видавців», повідомляє пресслужба онлайн-книгарні. 

«Відсутність одного з найбільших книжкових івентів 2020 року суттєво вплине на книжковий ринок. Тому інтернет-книгарня Yakaboo у партнерстві з Форумом видавців ініціює програму підтримки малих та нішевих видавництв. Ми вирішили допомогти невеликим гравцям на книжковому ринку втриматися у період кризи та, попри все, надати можливість читачам ознайомитись з очікуваними новинками 2020 року», – зазначає CEO Yakaboo Іван Богдан.

Долучитись до ініціативи зможуть суб'єкти видавничої справи, що випускають до 10 найменувань на рік або сукупний наклад яких не перевищує 10 000 екземплярів. 

Зазначається, що упродовж 10 днів книжки таких видавництв будуть безкоштовно розміщені на сайті Yakaboo та промотуватимуться на рівні з іншим асортиментом книгарні. Продажі книжок здійснюватимуться з символічною комісією в 1 грн, а весь прибуток, включаючи собівартість та дохід, отримають видавництва. 

Нагадаємо, раніше Yakaboo передала українським військовим 400 книжок, які вони замовили. У компанії вирішили допомогти у створенні у військових частинах мінібібліотек.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті