Huawei залучає гроші власних співробітників для досліджень і розробок

Huawei залучає гроші власних співробітників для досліджень і розробок

Компанія шукає вихід із ситуації, в якій опинилася через санкції США

Huawei залучає гроші власних співробітників для досліджень і розробок
фото DR

Китайська компанія Huawei Technologies намагається залучити кошти своїх співробітників, щоб збільшити витрати на дослідження і розробку нових продуктів. Компанія продовжує вживати заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків торгових санкцій США. Про це пише South China Morning Post, на яке посилається DailyComm.

Як стверджують обізнані джерела, раніше в 2020 році Huawei ввела нове правило отримання дивідендів від прибутку: компанія дозволила співробітникам купувати віртуальні акції на суму 25% від їх доходів за останні п'ять років. Скористатися цією послугою можуть лише ті люди, які пропрацювали в Huawei більше п'яти років.

Компанія Huawei на 100% належить понад 104 тисячам співробітників, включаючи засновника і президента Рена Женьфея. Станом на 31 грудня 2019 року у компанії загалом працювало 194 000 осіб.

За власними даними Huawei, в 2019 році кожна віртуальна акція компанії була оцінена в 7,85 юаня, що на 45% більше, ніж в 2010-му. Торгівля акціями між співробітниками заборонена, але папери можна продати назад профспілці відповідно до правил компанії. Пенсіонери також володіють пакетами акцій, але ті, хто звільняється з роботи в Huawei, повинні продати свої акції назад, якщо вони пропрацювали в компанії менше восьми років.

South China Morning Post пише, що послабивши вимоги до покупки віртуальних акцій, Huawei прагне залучити гроші співробітників, щоб витратити їх на R&D-напрямок. Крім того, така схема допомагає компанії утримувати талановитих фахівців у непрості для Huawei часи, повідомили співрозмовники видання.

Раніше газета The Wall Street Journal (WSJ) опублікувала статтю, в якій розповідається про високу відданість співробітників Huawei, які навіть готові ризикнути життям на благо компанії. Ця ідейність і стала одним із головних факторів успіху китайського виробника телекомунікаційного устаткування і мобільних пристроїв.

За даними WSJ, Рен Женьфей прищепив в компанії філософію, при якій багато службовців готові пожертвувати відпусткою, відмовитися від оплати за понаднормову роботу, а іноді і ризикувати своїм життям.

Висока відданість співробітників Huawei навіть відображена в книзі під назвою Huawei Story. У ній, зокрема, розповідається про те, як працівники компанії будували мережі в Сибіру при сильних морозах, як жили в спартанських умовах в гуртожитках Німеччини, як, ризикуючи своїм життям, продовжували працювати в Африці незважаючи на спалах лихоманки Ебола.

Як повідомлялося, Huawei піднімає ціни на смартфони через американські санкції.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло