Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Франція обвинуватила США у блокуванні переговорів про цифровий податок

Франція обвинуватила США у блокуванні переговорів про цифровий податок

ЄС прагне укласти податкову угоду до кінця року, однак США чинять супротив

Франція обвинуватила США у блокуванні переговорів про цифровий податок
фото www.flickr.com/photos/165919424@N04

Франція обвинуватила Сполучені Штати в прагненні підірвати міжнародні переговори по оновленню транскордонного оподаткування для цифрових компаній. Як повідомляє Reuters, Париж закликав ЄС підготувати єдиний цифровий податок на випадок, якщо переговори зазначають невдачі.

Наразі майже 140 країн ведуть переговори про перше серйозне трансформування міжнародних податкових правил, щоб врахувати у них зростання таких великих цифрових компаній, як Google і Amazon.

Мета – укласти угоду до кінця року, але дотримання термінів стає все більш складним завданням, повідомляє видання.

Раніше в цьому році Вашингтон закликав до перерви в переговорах після пропозиції про створення механізму для добровільного включення американських компаній, що викликало стурбованість з приводу розміру податку.

«Цілком очевидно, що Сполучені Штати не хочуть укладати цифрову податкову угоду з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Таким чином, вони створюють перешкоди, які заважають нам досягти угоди, навіть якщо технічна робота вже виконана », – заявив міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер.

За відсутності глобальної угоди деякі європейські країни взяли приклад Франції у створенні своїх власних національних податків на цифрові послуги, що у випадку з Парижем зробило його мішенню для погроз США ввести відповідні тарифи.

Бруно Ле Мер вчергове закликав країни-члени ЄС продовжувати стягувати податки з американських компаній та працювати над розробкою єдиного цифрового податку, якщо не буде досягнуто міжнародної угоди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті