Захворіло у світі
39,965,414
Померло у світі
1,113,307
Вилікувалось у світі
27,494,768
Захворіло в Україні
303,638
Померло в Україні
5,673
Вилікувалось в Україні
126,489
В Україні створять національного оператора на ринку тютюнових виробів

В Україні створять національного оператора на ринку тютюнових виробів

Це дозволить впровадити систему відстеження за рухом тютюнової продукції від виробника до роздрібного торговця (Track & trace)

В Україні створять національного оператора на ринку тютюнових виробів
фото: agropolit.com

Кабінет Міністрів підтримав створення в пілотному режимі «Національного оператора на ринку тютюнових виробів», що надаватиме логістично-інформаційні послуги для ринку і держави. Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Документ розроблено Мінекономіки спільно з Мінфіном на виконання доручень Прем'єр-міністра України за результатами узгоджувальних нарад в Службі безпеки України.

На узгоджувальних нарадах в СБУ за участю Мінфіну, МВС, АМКУ обговорювалось питання недоотримання надходжень до бюджету. Національний оператор дозволить державі посилити контроль над ринком, підвищить прозорість і прогнозованість податкових надходжень, а також виконати міжнародні зобов'язання України.

Це дозволить закласти фундамент для реалізації проєкту державно-приватного партнерства з метою залучення інвестиції, а також впровадження системи відстеження за рухом тютюнової продукції від виробника до роздрібного торговця (Track & trace).

Нагадаємо: державна податкова служба 31 серпня заявила, що за результатами перевірок понад чотирьох сотень виробників та оптових операторів тютюнового ринку вдалося упередити незаконне формування 1,4 млрд гривень податкового кредиту з податку на додану вартість.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті