Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Російських хакерів підозрюють в атаці на передвиборчу кампанію Байдена – Reuters

Російських хакерів підозрюють в атаці на передвиборчу кампанію Байдена – Reuters

Зловмисники атакували компанію, яка консультує штаб суперника Трампа

Російських хакерів підозрюють в атаці на передвиборчу кампанію Байдена – Reuters
Джо Байден
фото www.flickr.com/photos/13237002@N08

Корпорація Microsoft нещодавно повідомила одну з основних консультативних фірм кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена про те, що вона стала мішенню російських хакерів, яких підтримує російська влада.

Як повідомляє Reuters, за словами джерел, спроби злому, які здійснювались протягом останніх двох місяців, були націлені на співробітників компанії SKDKnickerbocker, яка займається розробками стратегії і комунікацій, що працює з Байденом і іншими відомими демократами.

Співрозмовники агентства повідомили, що спроби хакерів виявились невдалими і їм не вдалось отримати доступ до мережі.

Нагадаємо: в ході розслідувань, проведених колишнім спецпрокурором Робертом Мюллером і комітетом Сенату з розвідки, був зроблений висновок про втручання в президентські вибори 2016 року афілійованих осіб російського уряду, а Мюллер попередив, що Росія втручатиметься і в поточну кампанію.

Одне з джерел додало, що неясно, чи була кампанія Байдена об’єктом атаки, чи російські зловмисники намагалися отримати доступ до інформації про інших клієнтів SKDK.

Атаки включали фішинг, метод злому, який намагається обманом змусити користувачів розкрити паролі, а також інші спроби проникнути в мережу SKDK, повідомили три джерела.

Нагадаємо: згідно з останніми опитуваннями, колишній віце-президент Байден, кандидат від Демократичної партії,  випереджає чинного президента США, республіканця Трампа за кількістю попередніх голосів на майбутніх виборах майже на 8%. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті