Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Нафтогазова BP вийшла на ринок офшорної вітроенергетики

Нафтогазова BP вийшла на ринок офшорної вітроенергетики

Компанія купила 50% акцій в двох проектах в США у норвезької Equinor за $1,1 млрд

Нафтогазова BP вийшла на ринок офшорної вітроенергетики
фото www.flickr.com/photos/jnxyz/279713770

Транснаціональна нафтогазова BP вийшла на ринок офшорної вітроенергетики, уклавши угоду на $1,1 млрд з купівлі 50% акцій в двох проектах в США у норвезької Equinor. Як повідомляє CNBC, це стало значним кроком для нафтової компанії в досягненні цілей переходу до відновлювальної енергетики.

Британська компанія взяла собі за мету збільшити потужності з виробництва відновлюваної енергії в 20 разів до 50 гігават (ГВт), в найближче десятиліття що є ключовим елементом стратегії ВР по скороченню викидів вуглецю.

«Це важливий ранній крок у реалізації нашої нової стратегії і наш поворотний момент до того, щоб стати дійсно інтегрованою енергетичною компанією», – сказав у своїй заяві виконавчий директор BP Бернард Луні.

Як відомо, європейські нафтові компанії знаходяться під тиском з боку активістів, банків, інвесторів та деяких урядів, щоб ті відмовилися від викопного палива, і аналітики говорять, що офшорні вітряні електростанції, ймовірно, є для них найшвидшим способом розширення.

Угода з Equinor, за якою може послідувати подальше спільне розширення, робить BP співвласником проектів Empire Wind в Нью-Йорку і Beacon Wind в Массачусетсі, які разом можуть генерувати до 4,4 ГВт. Цього обсягу енергії вистачить для більш ніж двох мільйонів будинків. .

Equinor розраховує зафіксувати приріст капіталу в розмірі близько $1 млрд від угоди.

Обидві компанії встановлюють стратегічне партнерство для подальшого розвитку офшорної вітроенергетики в Сполучених Штатах, як з наземними, так і з плавучими об'єктами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті