Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
ФДМ: Перший приватний спиртзавод з'явиться в Україні вже через місяць

ФДМ: Перший приватний спиртзавод з'явиться в Україні вже через місяць

Перший аукціон з продажу об'єктів спиртової галузі буде оголошений 15 вересня

ФДМ: Перший приватний спиртзавод з'явиться в Україні вже через місяць
фото www.facebook.com/spfu.gov.ua

Фонд держмайна України оголосить перший аукціон з продажу об'єктів спиртової галузі 15 вересня, а перший приватний спиртзавод з'явиться в Україні вже через місяць. Про це повідомив заступник глави ФДМ Тарас Єлейко.

Всього на першому етапі приватизації спиртової галузі буде виставлено на прозорі аукціони 16 підприємств, які входять до складу ДП «Укрспирт».

 «На заводи ДП «Укрспирт» високий попит інвесторів всередині країни – зернотрейдерів, виробників фармацевтики, біоетанолу, алкоголю. Також є зацікавлені покупці з-за кордону. Єдині, хто повністю не допущений до аукціонів – це представники країни-агресора», – підкреслив Єлейко.

За його словами, приватизація спиртових підприємств призведе до розвитку різних напрямів у переробній аграрній галузі. Крім того, успішна приватизація означає розвиток виробництва, створення нових високотехнологічних робочих місць та масштабне зростання бюджетних надходжень.

За даними Єлейка, усі підприємства «Укрспирту», виставлені на приватизацію, знаходяться в робочому стані, але тільки деякі функціонують.

Нагадаємо: Фонд держмайна України очікує залучити близько 2 млрд грн від приватизації спиртових заводів ДП «Укрспирт» і концерну «Укрспирт». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті