Захворіло у світі
177,842,616
Померло у світі
3,849,768
Вилікувалось у світі
162,350,700
Захворіло в Україні
2,227,225
Померло в Україні
51,902
Вилікувалось в Україні
2,145,660
«Київміськбуд» прийняв на баланс ще один ЖК «Укрбуду»

«Київміськбуд» прийняв на баланс ще один ЖК «Укрбуду»

Роботи на майданчику ЖК «Злагода» розпочнуться найближчим часом

«Київміськбуд» прийняв на баланс ще один ЖК «Укрбуду»
фото www.facebook.com/inkushaa

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла ще один об’єкт корпорації «Укрбуд» – ЖК «Злагода». Про це у Facebook написав президент компанії Ігор Кушнір.

«Прийняли укрбудівську «Злагоду». Це один з найбільш очікуваних ЖК, про нього питали дуже часто. І ось сталося!», – написав він.

Куншір також анонсував ,що роботи на майданчику почнуться найближчим часом.

Він також роз’яснив ситуацію щодо об’єктів, які на баланс не прийнято.

«Стосовно інших ще не прийнятих: по «Арт хаусу» все ще сподіваємося на організацію зустрічі з МО (Міністерством оборони – ред.). Їм потрібно належним чином оформити землю, щоб КГС міг прийняти об'єкт на законних підставах. Щодо «Чарівного міста», як уже писав, готовий основний договір. Міноборони доопрацьовує доповнення до договорів по ньому і по «Обереги-2». І готові приймати», – розповів Кушнір.

Нагадаємо: раніше цього місяця «Київміськбуд» підписав договір з Міністерством оборони для завершення будівництва житлового комплексу «Чарівне місто» корпорації «Укрбуд».

Раніше Mind поспілкувався з президентом компанії Ігорем Кушніром про те, яка саме спадщина «Укрбуду» дісталася КМБ, скільки компанія готова ще взяти на себе зобов'язань, чому реформа ДАБІ поки грає проти інвесторів і звідки брати гроші на добудову «проблемки» за іншими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті