В Україні – 2462 нових випадки коронавірусу
Водночас одужало за добу 650 хворих на COVID-19

В Україні за минулу добу, 13 вересня, виявили 2 462 нових випадки зараження коронавірусом, від початку епідемії загалом їх зафіксовано 156 797. Такі дані містить система моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО.
Згідно з цими даними, від ускладнень, спричинених коронавірусом, за добу померли 33 особи, загалом у країні на сьогодні зафіксовано 3 211 летальних випадків.
Водночас одужало за добу 650 хворих на COVID-19, загалом від коронавірусу вилікувалися 69 543 особи.
Найбільше хворих за добу виявлено у Тернопільській (352) Харківській (269), Одеській (205) областях та м Києві (168).
Нагадаємо, сінгапурські розробники створили маску, що здатна діагностувати COVID-19.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].