Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Біофармацевтична Gilead купує розробника препарату проти раку грудей за $21 млрд

Біофармацевтична Gilead купує розробника препарату проти раку грудей за $21 млрд

Gilead розширює свій онкологічний портфель

Біофармацевтична Gilead купує розробника препарату проти раку грудей за $21 млрд
фото www.flickr.com/photos/65427272@N07/6104062968

Американська біофармацевтична Gilead Sciences уклала угоду щодо придбання біотехнологічної компанії Immunomedics за $21 млрд.

Як повідомляє CNBC, угода надасть Gilead доступ до препарату «Тродельві» (Trodelvy), схваленому Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) для лікування метастатичного потрійного негативного раку грудей.

Gilead заявила, що придбає Immunomedics за ціною $0,88 доларів за акцію готівкою, що на 108% вище за ціну її паперів на закриття торгів у п'ятницю. Згідно із заявою, угода повинна бути закрита в четвертому кварталі 2020 року.

«Це придбання є значним прогресом в роботі Gilead по створенню сильного і різноманітного онкологічного портфеля», – йдеться в заяві генерального директора Gilead Деніела О'Дея.

«Тродельві – це схвалена трансформаційна медицина для форми раку, яку особливо складно лікувати, – сказав О'Дей. – Тепер ми продовжимо вивчати його потенціал для лікування багатьох інших типів раку, як у вигляді монотерапії, так і в поєднанні з іншими методами лікування».

Ринкова вартість Immunomedics наразі становить приблизно $10 млрд.

В останні роки біотехнологічні компанії заглибилися в методи лікування раку. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, рак є другою провідною причиною смерті в усьому світі, в 2018 році забрав життя близько 10 млн чоловік.

Нагадаємо: у травні Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів надало противірусному препарату «Ремдесівір» компанії Gilead дозвіл на застосування в екстрених випадках, що дозволило лікарням і лікарям використовувати його для лікування пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19, навіть не дивлячись на те, що препарат не був офіційно схвалений агентством.

Як повідомлялось, у липні Єврокомісія підписала контракт із Gilead на поставку «Ремдесівіра» –препарату для лікування коронавірусу. Вартість контракту становить 63 млн євро ($73,99 млн)

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті