Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Кабмін запустив ProZorro Market: онлайн-магазин для держустанов

Кабмін запустив ProZorro Market: онлайн-магазин для держустанов

Обмеження для закупівель – 200 000 гривень, для монополістів - 1 млн гривень

Кабмін запустив ProZorro Market: онлайн-магазин для держустанов
фото: pexels.com

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні прийняв постанову про впровадження онлайн-каталогу ProZorro Market. Про це повідомила заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Світлана Панаіотіді на своїй сторінці у фейсбуці.

«Електронний каталог Prozorro Market – це державний онлайн-магазин. Він допомагає малому та середньому бізнесу продавати свої товари державі. А установам – в кілька кліків купувати товари широкого вжитку за вигідними цінами: пальне, канцелярію, комп`ютерну техніку, меблі тощо», – пояснила Панаіотіді.

До недавнього часу ProZorro Market працював в тестовому режимі, де можна було проводити закупівлі на максимум 50 000 гривень. Прийняття урядової постанови дасть змогу проводити там закупівлі до 200 000 гривень, а для замовників, що займають монопольне положення – до 1 мільйона гривень.

«І це відкриє для бізнесу – зокрема малого та середнього бізнесу, якому потрібні додаткові стимули в часи кризи –   ринок з потенційним обсягом 30 млрд гривень на рік», – додала Панаіотіді.

Раніше повідомлялося, що «Укрпошта» за 4 роки через ProZorro зекономила 1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті