Ткаченко пропонує протидіяти хаотичній забудові «культурним спецназом»

Ткаченко пропонує протидіяти хаотичній забудові «культурним спецназом»

Міністр зазначив, що у цій сфері влада має намір користуватися ідеями, які вже застосовують італійські колеги

Ткаченко пропонує протидіяти хаотичній забудові «культурним спецназом»
Фото: Facebook Александра Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляє, що в Україні в рамках протидії хаотичній забудові має з'явитися новий підрозділ, так званий культурний спецназ. Про це він повідомив на пресконференції передає «Інтерфакс-Україна».

«В Україні у рамках протидії хаотичній забудові має з'явитися «культурний спецназ», – сказав Ткаченко.

Міністр зазначив, що у цій сфері влада має намір користуватися ідеями, які вже застосовують італійські колеги.

Нагадаємо: минулоріч видання Bihus.ibfo опублікувало матеріал про те, що Ткаченко чи то користується, чи то володіє маєтком у природоохоронній зоні на Трухановому острові: на ділянці 4 га розташований великий будинок і два менших та озерце.

Цю ділянку місто передало в оренду на 15 років під водно-спортивний комплекс ТОВ «Учбово-спортивний комерційний клуб «Україно». Це земля лісогосподарського призначення – і будувати житло на ній заборонено.

У травні 2018 року Ткаченко теж публікував фото на фоні будинку на Трухановому острові. Але в декларації за 2018 рік інформації про цей будинок не було.

У жовтні 2019-го Ткаченко заявив, що лише орендував на пів року дім на Трухановому острові у Києві.

Bihus.info відреагувало на коментар нардепа: «Фотографії в соціальних мережах Олександра Ткаченка та його дружини спростовують «спростування» нардепа. Світлини подружжя на Трухановому почали з’являтися ще у 2017-му. Значна кількість з них зроблена не просто на острові, а біля вказаного будинку». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло