Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Зеленський видав розпорядження про залучення $100 млн для відновлення Східної України

Зеленський видав розпорядження про залучення $100 млн для відновлення Східної України

Кредит залучать для реалізації проєкту «Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження (проєкт 3В)»

Зеленський видав розпорядження про залучення $100 млн для відновлення Східної України
Президент України Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський уповноважив віцепрем'єр-міністр – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова підписати угоду з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) про позику «Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження (проєкт 3В)». Відповідне розпорядження №464/2020 р. від 14 вересня оприлюднено на сайті глави держави.

Розпорядженням також затверджено склад делегації України для участі в переговорах з МБРР щодо укладення відповідної кредитної угоди.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 2 вересня схвалив залучення позики на суму $100 млн від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на проєкт «Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження (проєкт 3В)».

Кредит планується залучити на термін 27 років з пільговим періодом 12 років з плаваючою ставкою LIBOR плюс змінний спред.

Згідно з даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, проєкт передбачає інвестиції у відновлення сільського господарства через реалізацію окремих с/г субпроєктів, спрямованих на подолання наслідків збройної агресії Росії на території Луганської області, підконтрольної уряду України

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті