В Україні за добу – 2 905 випадків коронавірусу

В Україні за добу – 2 905 випадків коронавірусу

Одужало 70 810 людей, з них 1267 за добу

В Україні за добу – 2 905 випадків коронавірусу
Фото: pixabay

В Україні за минулу добу, 15 вересня, виявили 2 905 нових випадків зараження коронавірусом, від початку епідемії загалом їх зафіксовано 159 702. Такі дані містить система моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО.

Згідно з цими даними, загалом в Україні від початку пандемії коронавірус підтверджено у 159 702 осіб.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

За минулу добу померли 53 інфіковані особи, загалом за час епідемії – 3264.

Одужало 70 810 людей, з них 1267 за добу.

Найбільше нових випадків зараження зареєстровано у Тернопільській області (390), Харківській (307), Одеській (306), місті Києві (285), Львівській області (186), Івано-Франківській (153), Чернівецькій (142) областях.

Нагадаємо, влада Чернівців спробує скасувати всі карантинні обмеження через суд.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло