Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Рада підтримала парламентську заяву про ситуацію в Білорусі

Рада підтримала парламентську заяву про ситуацію в Білорусі

Також у заяві Рада засуджує застосування надмірної сили й жорстокості з боку правоохоронних органів Білорусі та вимагає звільнення всіх без винятку затриманих

Рада підтримала парламентську заяву про ситуацію в Білорусі
фото: bykvu.com

Верховна рада (ВР) підтримала проєкт постанови про заяву парламенту щодо ситуації в Республіці Білорусь. Про це повідомляється на сайті ВР.

За проєкт постанови №3053а віддали свої голоси 228 депутатів. Згідно з нею, проведені вибори президента Білорусі не є демократичними, а офіційно оприлюднені результати виборів не зображають реального волевиявлення білоруських громадян.

«Ми приєднуємося до оцінок Європейського Союзу щодо недемократичного характеру президентських виборів у Білорусі та підтримуємо запровадження санкцій стосовно відповідальних за фальсифікації результатів виборів і застосування насильства проти протестувальників», – йдеться у тексті заяви.

Також у заяві Рада засуджує застосування надмірної сили й жорстокості з боку правоохоронних органів Білорусі та вимагає звільнення всіх без винятку затриманих.

Відповідно до тексту постанови, голова Верховної ради зобов’язаний забезпечити невідкладне направлення тексту заяви до парламентів іноземних держав та міжнародних парламентських організацій.

Нагадаємо: США збираються оголосити про нові санкції щодо Білорусі – Держдеп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті