Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Акції Tesla злетіли на 13% в очікуванні Battery Day

Акції Tesla злетіли на 13% в очікуванні Battery Day

Tesla представить дешеві батареї, які дозволять знизити вартість електромобілів

Акції Tesla злетіли на 13% в очікуванні Battery Day
фото Shutterstock

Напередодні довгоочікуваного заходу Battery Day, який відбудеться наступного тижня, – акції Tesla виросли в понеділок майже на 13%, перевищивши $419 за штуку, пише видання Seeking Alpha.

На думку інвестиційного банку Oppenheimer, на майбутньому заході, проведеному компанією-виробником електрокарів, основна увага буде приділена таким питанням, як підбір матеріалу для анодно-катодного складу літієвих батарей, технологічні процеси виробництва, використання системи управління акумуляторними батареями для оптимізації трансмісії і перехід з літій-іонних на твердотільні батареї, а також розробка електролітів.

При цьому Goldman Sachs повідомив про щотижневе зростання завантаження додатків Tesla в усьому світі: за останній тиждень глобальні дані виросли приблизно на 20% порівняно з попереднім тижнем.

Battery Day спочатку він мав відбутися в квітні, але потім його було скасовано через пандемію коронавірусу. Компанія зволікала з оголошенням нової дати, оскільки захід планується очний, а не онлайн.

Як стало відомо, 22 вересня Tesla представить дешеві батареї, які дозволять знизити вартість електромобілів до ціни звичайних автівок.

Battery Day пройде на головному підприємстві компанії у Фрімонті (США).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті