Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Lego пообіцяла перейти на паперову упаковку для кубиків вже наступного року

Lego пообіцяла перейти на паперову упаковку для кубиків вже наступного року

З часом компанія хоче виготовляти свої конструктори з матеріалу, альтернативного пластику

Lego пообіцяла перейти на паперову упаковку для кубиків вже наступного року
фото lego.com

З 2021 року компанія Lego, відомий виробник дитячих конструкторів, відмовиться від поліетиленових пакетів для упаковки кубиків і перейде на паперові.

«Ми хочемо, щоб утилізація наших упаковок була максимально простою для споживачів. Підприємства з переробки пластмаси не дуже поширені, тому ми вирішили зробити упаковку з паперу, що легко переробляється», – каже Тім Брукс, віце-президент з екологічної відповідальності Lego Group.

Паперова упаковка буде в двох кольорах – білому і коричневому. Компанія продовжить тестувати різні варіанти дизайну протягом наступних п'яти років, передає vc.ru.

Зараз упаковка кубиків Lego прозора, щоб споживачі могли бачити, які деталі знаходяться всередині. «З паперовими пакетами у дітей немає такої можливості, але при тестуванні ми виявили, що дітям було значно цікавіше відкривати упаковку», – сказав Брукс.

Протягом трьох років компанія планує направити близько $400 млн на програми сталого розвитку і, зокрема, нейтралізацію вуглецевого сліду.

Lego також хоче розширити свою науково-дослідницьку роботу для пошуку нових матеріалів для деталей замість пластика. До 2030 року компанія планує відмовитися від використання пластику на масляній основі, а деякі комплекти вже виготовляються з пластику на основі цукрового очерету.

Lego Group – данська компанія зі штаб-квартирою в місті Біллунні, Данія. Компанія відома насамперед виробництвом іграшок LEGO, які головним чином являють собою з'єднувані пластикові цеглинки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті