Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Охороняти порядок в Умані на Рош га-Шана приїхали пів тисячі поліцейських з 20 областей

Охороняти порядок в Умані на Рош га-Шана приїхали пів тисячі поліцейських з 20 областей

Біля затопленого кар'єра, де здійснюють релігійні обряди хасиди, чергують водолази й медики

Охороняти порядок в Умані на Рош га-Шана приїхали пів тисячі поліцейських з 20 областей
Фото: ch.npu.gov.ua

Для забезпечення громадського порядку й безпеки громадян під час святкування Рош га-Шана до Умані прибув зведений загін – понад 560 поліцейських із 20 областей України. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

Інформують, що до складу зведеного загону увійшли співробітники патрульної поліції, кінологи зі службовими собаками, вибухотехніки, оперативні працівники та співробітники поліції превентивної комунікації.

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко ознайомив поліцейських з основними завданнями. Серед них – забезпечення публічного порядку в місцях компактного проживання та перебування паломників-хасидів. Також начальник поліції Черкащини наголосив на дотриманні дисципліни, законності та особистої безпеки під час несення служби в умовах складної епідеміологічної ситуації.

Також біля затопленого кар'єра, де перед святкуванням Рош га-Шана здійснюють релігійні обряди прочани-хасиди, облаштовано стаціонарний рятувальний пост, де чергують водолази й медики. Поруч із меморіальним комплексом Цадіка Нахмана розгорнуто спеціальний зведений загін обласного Управління ДСНС у складі 96 осіб.

Умань, де поховано засновника брацлавського хасидизму цадика Нахмана, є місцем масової прощі послідовників його вчення. Зазвичай на святкування юдейського Нового року сюди приїжджало 20 000-30 000 прочан з різних країн. У 2020 році святкування Рош га-Шана припадає на 18-20 вересня. Очікується прибуття близько 10 000 паломників.

Як повідомлялося раніше, Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю попросило українську владу, аби хасидів, які скупчилися на українсько-білоруському кордоні, пропустили до України. Заборона на в'їзд іноземців до України діятиме до 28 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті