Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
«Повар Путіна» направив 1 млн рублів на лікування Навального, клініка «Charite» їх не прийняла

«Повар Путіна» направив 1 млн рублів на лікування Навального, клініка «Charite» їх не прийняла

В Пригожина вважають, що виною всьому - санкції

«Повар Путіна» направив 1 млн рублів на лікування Навального, клініка «Charite» їх не прийняла
фото DR

Берлінська клініка «Charite», де проходить лікування російський опозиціонер Олексій Навальний, повернула наближеному до Путіна бізнесмену Євгену Пригожину 1 млн рублів, який він пожертвував на лікування політика, передає «Коммерсант».

Прес-служба компанії Пригожина «Конкорд» пов'язує це з санкціями стосовно бізнесмена і необхідністю звіту з боку клініки.

Пригожин перерахував у клініку гроші 7 вересня. Як повідомляє прес-служба, з того часу вона направляла запити, чи отримала «Charite» гроші, проте відповіді не було.

«Платіж повернули сьогодні. Найімовірніше, за однією з наступних причин: перша – Євген Пригожин перебуває під санкціями. Друга – в разі отримання грошей клініка повинна буде йому за них відзвітувати. Подробиці отруєння і лікування Навального «Charite» не хоче розкривати перед Євгеном Вікторовичем», – йдеться в повідомленні прес-служби.

У «Конкорді» заявили, що Пригожин – «єдина людина, який, за публічними даними, відправив гроші на лікування Навального».

Раніше повідомлялося, що бізнесмен і філантроп Борис Зимін і фонд його сім'ї оплатили переліт Олексія Навального в Німеччину для лікування.

У липні Пригожин вже переказував 1 мільйон рублів для Фонду боротьби з корупцією «як пожертвування». Тоді Олексій Навальний відправив переказ назад бізнесменові.

Олексію Навальному стало погано на борту літака, який 20 серпня летів з Томська в Москву. Літак екстрено сів у Омську, опозиціонера доставили в місцеву лікарню, а потім перевезли до берлінської клініки «Charite». До 7 вересня Навальний перебував в комі. Вчора він опублікував свою першу фотографію після виходу з коми.

Нагадаємо,  міжнародна експертиза – а саме три лабораторії незалежно одна від одної підтвердили застосування нервово-паралітичної речовини групи «Новічок» як причини отруєння Навального.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті