Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Вавриш заперечує свою участь у будівництві ТРЦ біля озера Вирлиця

Вавриш заперечує свою участь у будівництві ТРЦ біля озера Вирлиця

Девелопером проєкт є ДБК-4

Вавриш заперечує свою участь у будівництві ТРЦ біля озера Вирлиця
Бізнесмен Андрій Вавриш
Фото: фейсбук-сторінка Андрія Вавриша

SAGA Development і Андрій Вавриш не беруть участі в проєкті на перетині вулиць Вишняківської й Ревуцького. Про це Mind повідомили в компанії Saga Development.

«Незрозуміло, чому його пов’язують з Андрієм Вавришем, якщо інформація про девелопера проєкту загальнодоступна, і це ДБК-4 (ПАТ «Домобудівний комбінат № 4» – Mind)», – підкреслили в пресслужбі компанії.

Згідно з інформацією на ресурсі YouControl основний вид діяльності ДБК-4 – будівництво житлових і нежитлових будівель. Серед інших – виготовлення виробів із бетону для будівництва, діяльність спортивних клубів і діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання. 30% акцій компанії належить ХК «Київміськбуду», понад 39% –  президенту ДБК-4, екс-президенту «Київміськбуда» Петру Шилюку, понад 6% – Юлій Костьяновій, понад 5% – Світлані Лисенко.

Як раніше повідомляло Mind, суд дозволив будівництво житлового комплексу замість ТРЦ на березі озера Вирлиця. 

Замовник будівництва – ТОВ «Дарбудсистем», генпідрядник – ПАТ «Домобудівний комбінат № 4», генпроєктувальник – ТОВ «Центрбудпроект».

У 2008 році Київрада продала ТОВ «Оптімабудсервіс» ділянку площею 2,37 га на перетині вулиць Ревуцького та Вишняківської для будівництва торговельно-офісного комплексу. У грудні 2017 року «Оптімабудсервіс» передала функції замовника будівництва та інвестора компанії «Дарбудсистем». 

У квітні 2019 року ДАБІ України за заявою «Дарбудсистем» внесла зміни до дозволу на будівництво на підставі виправленої проєктної документації: ТРЦ змінено на ЖК, а також змінено замовника будівництва та генпідрядника.

Засновниками ТОВ «Дарбудсистем» є Василь Шомонка і ПАТ «ЗНВКІФ «Еверест», керівником якого є Дмитро Овсій – юрист Андрія Вавриша.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті