Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Зеленський прокоментував події навколо призначення комісії САП

Зеленський прокоментував події навколо призначення комісії САП

Зеленський «повністю поділяє думки західних партнерів»

Зеленський прокоментував події навколо призначення комісії САП
фото: ukrinform.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що повністю поділяє думки західних партнерів з приводу призначення комісії, яка обиратиме голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Таку заяву він зробив під час візиту до Івано-Франківської області. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«З приводу комісії САП. Я читав уважно, що заявили західні партнери, представники тих чи інших посольств в Україні. Вони сказали, що хочуть подивитися, щоб комісія уважно працювала і прозоро відбирала майбутнього професійного керівника САП. Я повністю поділяю їхні думки і повністю їх підтримую. По-іншому і бути не може», – сказав Зеленський.

Нагадаємо: євродепутат, віцеголова делегації Європарламенту в Комітеті асоціації Україна-ЄС Віола фон Крамон заявила, що «поки міжнародна спільнота зосереджена на Білорусі, влада України поспішно просуває кандидатів, яким не вистачає досвіду та доброчесності, обрати керівника САП».

У посольстві США в Україні також наполягли, що визначена парламентом комісія «повинна розпочати прозорий процес, в основі якого – доброчесність та заслуги кандидатів», вказавши, що від цього залежить подальша підтримка США.

Депутат Європейського парламенту Міхаель Ґалер заявив, що Україна ризикує втратити фінансову підтримку МВФ та ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті