Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Гончаренко просить Офіс генпрокурора дослідити «тютюнові» правки Юрченка

Гончаренко просить Офіс генпрокурора дослідити «тютюнові» правки Юрченка

Також ці звинувачення стосуються Дубінського та Холодова

Гончаренко просить Офіс генпрокурора дослідити «тютюнові» правки Юрченка
Фото: facebook.com/yurchenko211

Народний депутат Олексій Гончаренко приніс до Офісу генпрокурора депутатське звернення з проханням дослідити внесення депутатом Олександром Юрченком «тютюнових» поправок до законопроєкту. Це він повідомив у коментарі журналістам у п’ятницю, 18 вересня. Повідомляє «Укрінформ».

«Це абсолютно непоодинока історія. Я прийшов подати звернення від себе, як народного депутата, що ця історія така не єдина. Що, наприклад, минулого року у жовтні пан Юрченко з паном Дубінським удвох реєструють поправку до законопроєкту про єдиний рахунок до сплати податків. Це абсолютно технічний законопроєкт, але перед другим читанням реєструється поправочка, яка переділяє собою повністю ринок тютюнових виробів України, яка каже, яка частина прибутку має йти виробнику, а яка – в роздріб. При цьому на користь роздрібу», – сказав він.

За словами Гончаренка, законодавча ініціатива депутатів Олександра Юрченка і Олександра Дубінського була підтримана фінансовим комітетом, де посаду заступника голови обіймає Іван Холодов.
«Це все (правки до законопроєкту – ред.) проводить через фінансовий комітет заступник голови комітету Холодов, який згідно з даними журналістів, має пряме відношення до торгівлі тютюновими виробами у Києві, тобто прямий лобізм», – сказав він.

Гончаренко додав, що на знак протесту проти такої законодавчої ініціативи великі міжнародні тютюнові корпорації зупинили виробництво, а Україна втратила щонайменше 3 мільярди гривень від сплати акцизів до держбюджету. Зрештою президент Володимир Зеленський ветував цей закон.

«Ця схема обкатана. Я приніс відповідні документи і буду просити, щоб розслідування у справі Юрченка не обмежилося епізодом, яким займалися детективи НАБУ, а спробували дослідити набагато ширше коло», – повідомив Гончаренко.

Нагадаємо: нардеп Юрченко не з’явився у суд через тест на коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті