Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Український ІТ-проект з виявлення незаконних рубок виграв 1,4 млн від Open Data Challenge

Український ІТ-проект з виявлення незаконних рубок виграв 1,4 млн від Open Data Challenge

Система буде відстежувати обсяги рубок за допомогою супутникових знімків

Український ІТ-проект з виявлення незаконних рубок виграв 1,4 млн від Open Data Challenge
фото Irina Chernysh

Український ІТ-проект Deep Green Ukraine виграв 1,4 млн гривень на щорічному конкурсі ІТ-проектів від Open Data Challenge.

Стартап розробляє технологію, яка буде автоматично вивляти незаконні лісові рубки за допомогою штучного інтелекту та відкритих даних.

Про це повідомив у своєму Facebook екс-нардеп, а нині член правління у Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Остап Єднак.

Неймовірна новина! Справжнє свято науки та захисту лісів! Рекордні 1.4млн. грн. від Open Data Challenge виграв проект...

Опубліковано Ostap Yednak Пʼятниця, 18 вересня 2020 р.

«Неймовірна новина! Справжнє свято науки та захисту лісів! Рекордні 1,4 млн грн від Open Data Challenge виграв проект Deep Green Ukraine, який буде автоматично виявляти незаконні рубки за допомогою штучного інтелекту та відкритих даних», – написав він.

Він подякував засновнику проекту Лео Шуміло за «абсолютно фантастичну презентацію».

«Ми спільно розробляємо систему, яка братиме безкоштовні та платні супутникові знимки, аналізуватиме за допомогою нейромережі їх на предмет рубки, і співставлятиме дані на предмет наявності дозволу на рубку. Спеціальні експедиції та мережі активних громадян, а також самі лісівники зможуть перевіряти виявлені факти та вчасно проводити розслідування», – розповів Остап Єднак.

За його словами, незабаром буде представлено додаткові можливості цієї технології.

Open Data Challenge в Україні проводиться Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з проектом USAID/UK aid, TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах, Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті