Ізраїль першим у світі ввів повторний загальнонаціональний карантин

Ізраїль першим у світі ввів повторний загальнонаціональний карантин

Новий локдаун триватиме три тижні

Ізраїль першим у світі ввів повторний загальнонаціональний карантин
фото pixabay.com

Ізраїль став першою країною в світі, яка ввела повторний загальнонаціональний карантин.

Як повідомляє BBC, статистика захворюваності на COVID-19 в Ізраїлі останнім часом пішла різко вгору, і влада розраховує введенням карантину уповільнити подальше поширення вірусу.

Карантин триватиме три тижні і може бути продовжений. Людям дозволено залишати будинки тільки в разі крайньої необхідності, радіус їх пересувань суворо обмежений. Початок локдауна співпав з першим днем святкування Рош ха-Шани (єврейського Нового року). Традиційно свято триває тиждень, і в цей період люди активно відвідують один одного і збираються великими компаніями.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло