Ryanair оголосив про додаткове скорочення рейсів у жовтні

Ryanair оголосив про додаткове скорочення рейсів у жовтні

Всьому виною введення урядами країн ЄС нових обмежень на поїздки

Ryanair оголосив про додаткове скорочення рейсів у жовтні
фото www.flickr.com/photos/piave50it/22104956915

Найбільший європейський лоукост Ryanair оголосив про скорочення 20% провізних місткостей в жовтні 2020 року в доповнення до раніше анонсованого 20% зменшення обсягу перевезень.

Як повідомляє avianews.com, з урахуванням нових змін, авіакомпанія розраховує виконати 40% рейсів від рівня розкладу жовтня 2019 року.

Завдяки додатковому скороченню лоукост отримає змогу підтримувати завантаження літаків на рівні більше 70%, тобто в салоні в середньому буде зайнято більше 130 місць з 189. Для порівняння, у жовтні минулого року на рейсах Ryanair було зайнято 96% крісел або 181 місце з 189.

У Ryanair звинувачують в необхідності нового скорочення розкладу уряди країн ЄС, які постійно вводять нові обмеження на поїздки або змінюють політику щодо подорожей. Багато із змін вводяться в дію практично відразу після анонсування

Наразі авіакомпанія ще не прийняла рішення про зміну зимового розкладу, який буде діяти з 25 жовтня 2020 року по 28 березня 2021 року. Однак в Ryanair не виключили, що може знадобитися аналогічне скорочення провізних місткостей, якщо уряди продовжуватимуть політику щодо обмеження поїздок і економічної активності.

Нагадаємо: нещодавно Ryanair анонсував збільшення в 3,5 рази частоти польотів з Києва до Берліна з 27 жовтня 2020 року через істотне збільшення попиту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті