Британський прем'єр Борис Джонсон оголосив про другу хвилю коронавірусу
Глава уряду запевняє, що влада «тримає ситуацію під контролем»

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що в країні починається друга хвиля епідемії коронавірусу, повідомило в п'ятницю BBC News, на яке посилається Інтерфакс.
«Зараз ми стикаємося з другою хвилею... Я боюся, що це абсолютно неминуче – ми зіткнемося з цим в нашій країні», – заявив Джонсон.
Британський прем'єр додав, що нова хвиля заражень COVID-19 почалася «у Франції, в Іспанії, по всій Європі».
Однак Джонсон запевняє, що влада «тримає ситуацію під контролем».
«Я абсолютно не хочу вводити більш масштабні заходи ізоляції, ми хочемо тримати школи відкритими, і це фантастика, що робота навчальних закладів повернулася на колишній рівень. Ми хочемо тримати економіку відкритою настільки, наскільки це можливо, ми хочемо, щоб бізнес розвивався», – пояснив британський прем'єр.
Він зазначив, що «єдиний спосіб добитися цього – слідувати інструкціям».
Джонсон також підкреслив, що введення національного карантину є «останнім заходом, якого будь-хто хотів би».
Минулого тижня британський уряд прийняв рішення про введення ряду додаткових обмежувальних заходів на території Англії через збільшення кількості пацієнтів з коронавірусом COVID-19, в тому числі будуть заборонені зібрання більше шести чоловік. Експерти вважають, що правило буде діяти щонайменше протягом кількох місяців.
Всього в Великобританії зафіксовано майже 386 000 випадків зараження коронавірусною інфекцією. За останню добу вірус підтвердився ще у 4322 чоловік. З початку спалаху COVID-19 на території Сполученого королівства від наслідків зараження вірусом померли понад 41 500 осіб.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].