Нафтогазова Shell має намір зосередитися на «зеленій» енергетиці – Reuters

Нафтогазова Shell має намір зосередитися на «зеленій» енергетиці – Reuters

Компанія скоротить до 40% витрат на видобуток нафти і газу

Нафтогазова Shell має намір зосередитися на «зеленій» енергетиці – Reuters
фото www.flickr.com/photos/otacilio/38169908226

Royal Dutch Shell запланувала скоротити до 40% витрат на видобуток нафти і газу, щоб заощадити гроші на перебудову свого бізнесу. Як повідомляє Reuters, нафтогазовий гігант має намір зосередитись на відновлюваних джерелах енергії.

Новий план, який отримав всередині компанії назву Project Reshape, розрахований на період до кінця 2020 року.

Зниження витрат є життєво важливим для планів Shell по переходу в сектор енергетики і відновлюваних джерел енергії, де рентабельність відносно невисока. Також, ймовірно, посилиться конкуренція з комунальними підприємствами і конкуруючими нафтовими компаніями, включаючи BP і Total, які борються за частку на ринку по мірі того, як економіка в усьому світі стає зеленою.

«У нас була чудова модель, але чи підходить вона для майбутнього? Зміни будуть, і справа не тільки в структурі, але і в культурі, і в тому, якою компанією ми хочемо бути », – сказало високопоставлене джерело в Shell.

У минулому році загальні операційні витрати Shell склали $38 млрд, а капітальні витрати – $24 млрд.

Shell вивчає способи скоротити витрати на видобуток нафти і газу, свій найбільший підрозділ, на 30-40% за рахунок скорочення операційних витрат і капітальних витрат на нові проекти.

За словами джерел видання, Shell планує зосередити видобуток нафти і газу в декількох ключових центрах, включаючи Мексиканську затоку, Нігерію і Північне море.

Нагадаємо: провідні світові нафтові компанії зараз змінюють фокус з нафти на водень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло