Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Україна й Туреччина займуться серійним виробництвом космічної техніки

Україна й Туреччина займуться серійним виробництвом космічної техніки

Турецька делегація ознайомилась із можливостями підприємств Державного космічного агентства України

Україна й Туреччина займуться серійним виробництвом космічної техніки
Фото: pixabay

Українська й турецька космічна промисловості поглиблять співробітництво з метою створення спільних програм в космічній галузі. Шляхи розвитку цього проєкту стали основною темою зустрічі віцепрем'єра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського з офіційною делегацією Туреччини на чолі з головою Національного космічного агентства Туреччини Сердар Гусейном Йилдиримом, повідомили у Кабінеті міністрів.

Під час зустрічі сторони змогли детально обговорити реальні шляхи об'єднання зусиль України та Туреччини у розробці та серійному виробництві космічної техніки.

«Цей спільний проєкт буде суттєвим поглибленням співробітництва між Україною та Туреччиною в космічній галузі, а також є першим кроком у реалізації домовленостей, які були досягнуті під час візиту української делегації до Туреччини наприкінці серпня, під час якої Олег Уруський зустрівся із президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом та іншими високопосадовцями», – сказано у повідомленні.

Напередодні турецька делегація ознайомилась із можливостями основних підприємств Державного космічного агентства України, відвідавши Конструкторське бюро Південне та Південний машинобудівний завод у Дніпрі.

Раніше повідомлялося, що Україна та Туреччина можуть до кінця року укласти угоду про співпрацю в оборонній промисловості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті