Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Держекоінспекція оштрафувала харківський «коксохім» на 272 гривні

Держекоінспекція оштрафувала харківський «коксохім» на 272 гривні

Але буде наполягати на повному закритті

Держекоінспекція оштрафувала харківський «коксохім» на 272 гривні

Державна екологічна інспекція за наслідками перевірки Харківського коксового заводу «НОВОМЕТ» оштрафувало підприємство на 272 гривні за порушення у сфері охорони атмосфери. Та готує позов про повну зупинку заводу. Про це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у фейсбуці.

«Це дійсно замалий штраф, але, на жаль, санкція статті 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає саме такі мізерні штрафи за здійснення суб’єктами господарської діяльності викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу», – пояснює Мальований.

Керівник Держекоінспекції зазначив, що за порушення передбачено не тільки адміністративну відповідальність для посадових осіб підприємства, а ще й нарахування відповідних збитків.

«Наразі Державною екологічною інспекцією у Харківській області здійснюються усі необхідні розрахунки для нарахування збитків, заподіяних державі внаслідок здійснення господарської діяльності заводу. Розмір шкоди, завданої навколишньому природному середовищу, безперечно буде суттєвим. Очікуємо на остаточні розрахунки 22 вересня», – додав Мальований.

Тим часом у Харкові створили робочу групу для реалізації проєкту «Українська Кремнієва долина».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті