Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Goldman Sachs рекомендує купувати акції Boeing

Goldman Sachs рекомендує купувати акції Boeing

На думку аналітиків, справи компанії покращуються

Goldman Sachs рекомендує купувати акції Boeing
фото DR

Інвестиційний банк Goldman Sachs додав акції американського виробника літаків Boeing і військово-промислової компанії Raytheon Technologies, що постачає озброєння і військову техніку армії США і союзникам, у свій список акцій, впевнено рекомендованих до покупки, пише Investing.com з посиланням на Market Watch.

Goldman Sachs заявив, що акції Boeing надають рідкісну інвестиційну можливість, оскільки в компанії намітилися потенційні покращення на ринку. Це пов’язано з тим, що темпи скасування замовлень на літаки Boeing значно сповільнилися.

Тим часом джерела в галузі повідомили агентству Reuters, що Boeing, в рамках стратегії зі скорочення витрат, близький до ухвалення рішення про перенесення виробництва більшої кількості літаків 787 Dreamliner в Південну Кароліну, що призведе до ослаблення його культового заводу Everett на північ від Сіетла, на якому він минулого року випустив рекордну кількість літаків 787.

Але стратегія підтримки двох заводів зазнала серйозних випробувань у зв'язку з різким падінням кількості  міжнародних перельотів через коронавірус на додачу до падіння попиту на великі літаки.

Що стосується компанії Raytheon, то вона «занадто високої якості і має гарні можливості», торгуючи з прибутковістю 11% від вільного грошового потоку.

У той же час Goldman Sachs виключив зі списку компаній з рекомендацією «strong buy» технологічну корпорацію L3Harris Technologies, яка надає комплексні рішення в сфері аерокосмічних і оборонних технологій, і Lockheed Martin, військово-промислову корпорацію, що спеціалізується на авіа- та суднобудуванні і авіакосмічній техніці.

Goldman залишив рекомендацію «купувати» для акцій обох компаній, але зазначив, що у акцій авіакосмічній галузі більше можливостей.

Нагадаємо, нещодавно ринкова вартість великих фінтех-компаній перевищила капіталізацію найбільших банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті