Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Найбільший в світі виробник вуглецевих викидів закликає до глобальної «зеленої революції»

Найбільший в світі виробник вуглецевих викидів закликає до глобальної «зеленої революції»

Влада КНР очікує, що Китай досягне вуглецевої нейтральності до 2060 року

Найбільший в світі виробник вуглецевих викидів закликає до глобальної «зеленої революції»
фото www.flickr.com/photos/126915122@N02/48637380382

Під час виступу на 75-й Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй (ООН) глава КНР Сі Цзіньпін закликав світову спільноту до «зеленої революції». Окрім того, як повідомляє Reuters, він анонсував, що Китаю вдасться стати вуглецево-нейтральною країною до 2060 року.

На додачу, найбільший в світі виробник вуглецевих викидів, пообіцяв «покласти край своєму вкладу в кліматичні зміни».

Цікаво, що китайський лідер виступав після свого колеги з США Дональда Трампа. Між тим, президент США звинуватив Китай в небажанні досягати цілей Паризької угоди і «нестримному забрудненні навколишнього середовища».

Цього року як США, так і Китай постраждали від екстремальних погодних умов, подібних до тих, які передбачалися в зв'язку зі зміною клімату. У Китаї проливні дощі влітку стали причиною найсуворішого сезону повеней за три десятиліття, в той час як Сполучені Штати переживають один із найінтенсивніших сезонів ураганів, в той же час, коли рекордні лісові пожежі спустошують західні штати.

Нагадаємо: Трамп назвав зміну клімату «містифікацією» і в 2017 році вивів Сполучені Штати з Паризької угоди.

Трамп, який скасував або урізав сотні екологічних норм, сказав під час виступу, що Сполучені Штати скоротили викиди вуглецю більше, ніж будь-яка країна в угоді.

«Ті, хто нападають на виняткові екологічні показники Америки, ігноруючи при цьому нестримне забруднення Китаю, не цікавляться навколишнім середовищем. Вони тільки хочуть покарати Америку. І я цього не потерплю», – заявив він.

Нагадаємо: Суверенний фонд добробуту Норвегії, який має активи вартістю більше $1 трлн оголосив, що інвестує 16,8 млрд крон ($1,8 млрд) з необхідних загальних інвестицій в 25,1 млрд крон в перший в світі повномасштабний проект з уловлення та зберігання вуглецю (CCS).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті