Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Республіканські сенатори опублікували доповідь про роботу сина Байдена в Україні

Республіканські сенатори опублікували доповідь про роботу сина Байдена в Україні

Демократи розцінюють це як політично вмотивовану атаку на Джо Байдена

Республіканські сенатори опублікували доповідь про роботу сина Байдена в Україні
фото DR

Республіканські лідери двох комітетів Сенату опублікували доповідь, в якій стверджується, що робота, яку виконував в Україні Хантер Байден, син кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена, створювала «потенційний конфлікт інтересів», що підривав політику США.

Суперечлива доповідь вийшла всього за кілька тижнів до листопадових президентських виборів, в ситуації коли Байден-старший випереджає чинного республіканського президента Дональда Трампа в більшості опитувань.

У доповіді також стверджується, що Хантер Байден вів справи з громадянами України, Росії, Казахстану та Китаю «з сумнівною біографією», включаючи дружину колишнього мера Москви.

При цьому в доповіді наголошується «неясність» у питанні про те, чи міняв колишній віце-президент Байден політику США чи робив якісь інші дії, щоб допомогти своєму синові.

Демократи побачили в діях республіканців політично вмотивовану атаку на Байдена з метою підвищити шанси президента Дональда Трампа на переобрання і попередили, що це може сприяти поширенню російської дезінформації.

У відповідь на публікацію доповіді представник штабу Байдена Ендрю Бейтс заявив, що Джонсон відволікає увагу свого комітету від коронавірусу, «щоб субсидувати іноземну атаку на суверенітет наших виборів грошима платників податків».

Нагадаємо, Дональд Трамп заявив, що не піде на мирну передачу влади, якщо програє президентські вибори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті