Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
JPMorgan заплатить 1 млрд штрафу за маніпуляції на ринку трейдерів

JPMorgan заплатить 1 млрд штрафу за маніпуляції на ринку трейдерів

Деякі трейдери банку використовували так званий «спуфінг» - заборонену практику

JPMorgan заплатить 1 млрд штрафу за маніпуляції на ринку трейдерів
фото www.flickr.com/photos/127483651@N06/15222861040

Найбільший в США банківський холдинг JPMorgan Chase & Co. готується заплатити штраф в розмірі майже $1 млрд для врегулювання претензій влади країни, пов'язаних з маніпуляціями при торгівлі ф'ючерсами на дорогоцінні метали і казначейськими цінними паперами, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на інформовані джерела, пише FinMarket.

Ця угода може покласти край розслідуванням, які в даний час проводять міністерство юстиції США, Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) і Комісія з цінних паперів і бірж (SEC). Раніше в регуляторів виникли підозри, що деякі трейдери банку використовували так званий «спуфінг» (spoofing), тобто розміщували значні замовлення, здатні вплинути на ринкову динаміку, з самого початку маючи намір їх анулювати.

«Спуфінг» може створювати скачки попиту на цінні папери, які засновані на помилкових даних. Дана практика була визнана незаконною в США в 2010 році.

Можливий штраф може стати рекордним за подібні маніпуляції, про домовленість може бути оголошено на цьому тижні, відзначили джерела. За їх словами, угода про врегулювання не повинна призвести до яких-небудь обмежень діяльності JPMorgan.

Очікується, що банк визнає правопорушення.

Котирування акцій JPMorgan на торгах в четвер знижуються. З початку року капіталізація банку впала на 33,8%, до $282,6 млрд.

Як повідомлялося, JPMorgan перемістить активи на $230 млрд з Британії до Німеччини у зв’язку з Brexit.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті