Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Виробник мотоциклів Harley-Davidson покидає ринок Індії

Виробник мотоциклів Harley-Davidson покидає ринок Індії

В країні спостерігається найважчий економічний спад за останні десятиліття

Виробник мотоциклів Harley-Davidson покидає ринок Індії
фото DR

Американська компанія Harley-Davidson оголосила про відхід з ринку Індії – найбільшого світового ринку мотоциклів. Про це йдеться в матеріалах, які компанія направила в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC), передає Інтерфакс.

Компанія припиняє продаж і виробничі операції в рамках додаткових заходів з реструктуризації, про які співробітникам повідомили 24 вересня.

В результаті роботу втратять приблизно 70 осіб.

Витрати, пов'язані з припиненням операцій в Індії, як очікується, складуть близько $75 млн, а загальні витрати на реструктуризацію досягнуть цього року близько $169 млн.

Як зазначає Bloomberg, вихід Harley з Індії серйозно підриває зусилля прем'єр-міністра Нарендри Моді щодо залучення й утримання іноземних виробників у розпал найважчого економічного спаду в країні за останні десятиліття.

Кілька тижнів тому японський автовиробник Toyota Motor Corp. повідомив, що не планує подальшого розширення в Індії через високі податки.

Американський автовиробник General Motors покинув країну в 2017 році, тоді як Ford Motor, який протягом понад двох десятиліть намагався закріпитися на цьому ринку, в минулому році домовився про передачу більшості своїх активів у спільне підприємство з Mahindra & Mahindra Ltd.

Наприкінці липня Harley попередила про зміни в структурі бізнесу, які призведуть до виходу компанії з ряду ринків і оптимізації продуктової лінійки. Компанія в другому кварталі, що завершився в червні, зафіксувала перший квартальний збиток більш ніж за десятиліття.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті